Witamy w Elfie!

Witamy serdecznie w naszym przedszkolu, gdzie stawiamy na rozwój, bezpieczeństwo i szczęście każdego dziecka.

Jesteśmy miejscem, które oferuje kompleksową opiekę oraz edukację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości najmłodszych

Nec id facer adipisci regione mei an

Nasze sale i infrastruktura

Posiadamy przestronne i doskonale wyposażone sale, stworzone z myślą o komforcie i rozwoju dzieci.

Nasza sala teatralna jest miejscem, gdzie nasze małe talenty mogą rozwijać swoje umiejętności scenicze, budować pewność siebie i rozwijać kreatywność. Dla tych, którzy potrzebują stymulacji sensorycznej, mamy specjalnie dostosowaną salę integracji sensorycznej, która wspiera rozwój zmysłów i umiejętności poznawczych.

Kuchnia i wygoda

Nasza własna kuchnia gwarantuje zdrowe i smaczne posiłki dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Dbamy o to, aby nasze menu uwzględniało różnorodność smaków i potrzeb żywieniowych, by dzieci rosły zdrowe i z pełnym energii uśmiechem.

IMG_4235-Edit

Terapia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza placówka jest miejscem, gdzie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi znajdą wsparcie i dedykowaną opiekę.

Nasza wykwalifikowana kadra oraz specjalistyczne podejście do nauczania pozwalają na rozwijanie indywidualnych zdolności i umiejętności każdego dziecka.

Plac zabaw

Dysponujemy również ogromnym placem zabaw, który jest miejscem radosnej zabawy i aktywności fizycznej.

Staramy się, aby każdy dzień spędzony w naszej placówce był pełen uśmiechu i niezapomnianych chwil.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra składa się z doświadczonych i zaangażowanych pedagogów oraz specjalistów, dla których praca z dziećmi to nie tylko obowiązek, ale prawdziwa pasja.

Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło się bezpieczne i kochane podczas pobytu w naszej placówce.

Zapraszamy 🙂

Dla nas dzieci są najważniejsze. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego malucha, rozwijanie ich pasji, ciekawości świata i wszechstronnego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasza placówka to idealne miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie nie tylko opiekę, ale również radość z nauki i przyjaźń innych dzieci.

Jeżeli zależy Ci na kompleksowej opiece, rozwijającej edukacji oraz szczęśliwym dzieciństwie, serdecznie zapraszamy do zapisów. Nasze drzwi są otwarte dla małych odkrywców i ich rodziców!

children hands in colors. Summer photo. Selective focus. nature