Jak zapisać?

Dane dziecka:

Twoje dane:

Krok po kroku

Przygotuj dane dziecka, rodziców lub opiekunów takie jak: PESEL, adres, numery telefonów, informacje o alergiach, dodatkowych potrzebach.

Skontakuj się z nami poprzez formularz na stronie, telefonicznie lub przyjdź osobiście do placówki. Otrzymasz do wypełnienia formularz zgłoszeniowy, w którm uzupełnisz dane dziecka, wskażesz potrzeby terapeutyczne oaz osoby upoważnione do otrzymywania infomacji i odbioru dziecka z przedszkola.

wypełnij i dostarcz do nas

Otrzymasz od nas potwierdzenie, umowę oraz wszelkie szczegóły dotyczące pobytu dziecka w naszej placówce, jak np. możliwość okresu adaptacji, programu edukacyjnego.

Witamy w naszych progach i życzymy dobrej zabawy 🙂

Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku życia. Nasze przedszkole otwarte jest cały rok, bez przerwy letniej lub zimowej!

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaku osobistego, telefonicznego lub poprzez e-mail.

Zapraszamy!