Wydarzenie w lutym – kalendarium

Od 12 lutego rozpoczynamy ferie zimowe!!! Wszystkim dzieciom życzymy dużo frajdy i wspaniałej zabawy. W tym okresie nasze przedszkole będzie czynne normalnie, czyli od 6 do 17. Jednak ze względu na urlopy nauczycieli, dzieci będą w grupach łączonych.

Wszystkim naszym wspaniałym Elfikom z okazji walentynek życzymy miłości, radości i szczęścia.

Pamiętajcie, że 6 lutego w przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy. Uchylimy rąbka tajemnicy i powiemy Wam, że czeka Was mnóstwo wesołej zabawy, a każda buźka opuści przedszkole z uśmiechniętą i wymalowaną buźką!

• 2 lutego grupa motylków obchodzi „Dzień Bezpiecznego Internetu”
  • 7 lutego grupa żabek w ramach „Kuchcikowa” – wyczaruje karnawałowe przekąski
  • 9 lutego świętujemy Dzień Pizzy- zajęcia kulinarne
  • 9 lutego grupa żabek obchodzi „Dzień Kota”- zachęcamy do przebrania
  • 14 lutego Walentynki
  • 26 lutego motylki świętują „Dzień Dinozaura”- będzie dużo eksperymentów i doświadczeń
  • 29 lutego grupa ślimaczków obchodzi Dzień Tosta
  • 29 lutego grupa motylków wybierze się na wycieczkę do centrum Nowoczesności w Toruniu

Urodziny dzieci z miesiąca lutego obchodzimy w czwartek, 29 lutego.