Wydarzenia w kwietniu – kalendarium

• 10 kwietnia Żabki w ramach programu „Kuchcikowo” przygotuje wiosenne kanapki.
  • 11 kwietnia wszystkie grupy świętują Dzień Czekolady – w tym dniu odwiedzą nas niesamowici goście.
  • 12 kwietnia wizyta i pokaz naszego absolwenta Tymoteusza, mistrza tańca (uczestnika programu You Can Dance)
  • 18 kwietnia o godzinie 9.30 Wiewiórki uczestniczą w spotkaniu w bibliotece pt. „Poznajemy Bydgoskie Legendy”.
  • 22 kwietnia o godz. 9.15 Elfiki obchodzą „Dzień Ziemi”.
  • 23 kwietnia o godz. 9.30 grupa Ślimaczków organizuje wyjście do biblioteki. Książka moim przyjacielem- spotkanie z okazji światowego Dnia Książki.
  • 24 kwietnia o godzinie 10.00 nasze Wiewióreczki biorą udział w quizie ekologicznym w przedszklu nr 39.
  • 26 kwietnia grupa Biedronek i Motylków obchodzi Dzień Piżamowy. Przychodzimy do przedszkola w piżamach. W ten dzień odbędzie się również zbiórka charytatywna dla dzieci z odział onkologii.

Urodziny dzieci z miesiąca kwietnia obchodzimy w czwartek, 25 kwietnia.