Sprawy organizacyjne

Początek roku szkolnego, to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka jak i ich rodziców. Dlatego oprócz spotkania, na którym poruszone będę wszystkie sprawy organizacyjne, poniżej kilka ważnych informacji.

1. Prosimy bardzo, aby Państw telefony aktualne i zawsze dostępne w razie zdarzeń tj. złe samopoczucie dziecka.
  2. Wszyscy rodzice zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia o miejscu zamieszkania. Zostanie ono Państwu rozdane 2 września. Oświadczenie należy oddać w nieprzekraczalnym terminie do 6 września.
  3. Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurą przyprowadzania i odbierania dzieci oraz z zasadami odpłatności. Jeżeli dziecka nie mogą odebrać rodzice lub prawni opiekunowie, należy pisemnie upoważnić inne osoby. Bez takiego upoważnienia nie możemy wydać dziecka niż rodzice lub opiekunowie prawni. Upoważnienia, które uczęszczały do nas w latach poprzednich pozostają ważne.
  4. Jeśli Państwa dziecko ma alergię pokarmowe, jest uczulone na jakieś produkty, prosimy koniecznie nam zgłosić.
  5. W przedszkolu nie wolno podawać dzieciom żadnych leków. Nawet w przypadku drobnych skaleczeń , ranę przemywany czystą wodą i zabezpieczamy jałowym opatrunkiem. Wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach i na pisemną prośbę rodziców, podamy lek, który Państwa przyniosą z dokładnie określoną dawką i instrukcją podania.
  6. Bardzo prosimy o nieprzeprowadzenie do przedszkola dzieci przeziębionych i chorych.
  7. Od października zaczynamy zajęcia dodatkowe. Na bieżąco będziemy Państwa informować o zajęciach pokazowych. Informację oraz zapisy rozpoczniemy po wrześniowym spotkaniu.