Wakacyjny plan pracy

Szanowni Rodzice,

nadszedł koniec Roku Szkolnego. Był to rok trudny i dziwny. Wszyscy musieliśmy stawić czoła niespotykanym dotąd trudnościom. Zdalne nauczanie, praktycznie znane tylko z teorii, stało się codziennością. Nagły brak opieki dla dzieci, także postawił Państwa w trudnej sytuacji. Dla nas dużym wyzwaniem było przetrwać ten okres z jak najmniejszymi stratami. Załoga, którą mamy już od wielu lat, jest dla nas dużym kapitałem, dlatego zrobiliśmy wszystko, by i ona nie odczuła skutków tego kryzysu. Również Państwa pomoc w tym okresie była bardzo znacząca i serdecznie za nią dziękujemy. Nadzieja, że zapowiadana II faza epidemii nie powtórzy się z taką siłą. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy dzieci odchodzące do szkoły. Nie mogliśmy niestety zrobić takiego pożegnania jak co roku, w stadninie koni ale cieszymy się, że choć w takiej formie udało się spotkać z Państwem i dziećmi i to przy pełnej frekwencji. Dziękujemy bardzo a dzieciom rozpoczynającym naukę szkolną życzymy powodzenia.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za bardzo dobrą współpracę i atmosferę, która jest przecież tworzona przez całą społeczność przedszkolną.

W czasie wakacji nasze przedszkole czynne jest bez żadnej przerwy.
W okresie od 29 czerwca do 31 sierpnia w godz. od 6 do 16.

Przypominamy, że dziecko ma prawo do miesięcznej przerwy wakacyjnej, za którą nie pobieramy żadnej opłaty. Natomiast, jeżeli dziecko będzie nieobecne przez dwa miesiące wakacyjne, to wówczas należy uiścić do 10 sierpnia kwotę w wys. 1 miesięcznego czesnego w wys. 265 zł.

Za dzieci uczęszczające do przedszkola przez 2 miesiące wakacji, opłaty są niezmienne, czyli 265 zł. czesne plus wyżywienie.

Prosimy także tych rodziców, którzy nie dokonali jeszcze opłaty za czerwiec w wys. 100 zł. o wpłatę tej kwoty na nasze konto.

Wszystkim Państwu i dzieciom życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja i personel Przedszkola „ELF".