Ponowne otwarcie

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Rządu o możliwości otwarcia przedszkoli od 6.05.2020 r. informujemy, że nasze Przedszkole otworzymy dopiero po decyzji władz naszego miasta oraz po przygotowaniu wszelkich procedur, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo dzieciom i pracownikom.

Prosimy Szanownych Rodziców o wstępną deklarację dotyczącą powrotu dziecka do przedszkola przed 24 maja. Informację tę prosimy przekazać nauczycielom grup lub pod nr 601-68-74-68.

Jednocześnie prosimy o wpłatę czesnego za miesiąc maj w wys. 110 zł. W przypadku otwarcia przedszkola w maju, kwota ta będzie proporcjonalnie zwiększona.

Informacje dotyczące daty otwarcia i organizacji placówki podamy w najbliższych dniach, w oddzielnym komunikacie.

Z poważaniem, Dyrekcja Przedszkola "ELF"