header img3

 

Nasze przedszkole

Nasz obiekt powstał w roku 1991. Od samego początku dyrektorem placówki publicznej była mgr Grażyna Szymańska. W roku 1994 przekształcono ją w Przedszkole Niepubliczne ?ELF". Od tego czasu funkcjonuje jako spółka cywilna: Grażyna Szymańska, Michał Kubicki.

Nasze przedszkole jest bardzo duże ? jedno z największych w Bydgoszczy. Posiadamy pięć przestronnych sal oraz dwie mniejsze do zajęć dydaktycznych. Ponadto mamy salę teatralną, komputerową i duży hol. Cały obiekt jest dobrze oświetlony, z szerokimi klatkami schodowymi. Plac zabaw jest także przestronny i posiada wszystkie nowe urządzenia do zabaw. Posiadają one niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Systematycznie ulepszamy naszą bazę, podnosimy jej standard.


Wymieniliśmy wszystkie meble w salach dla dzieci, dokonaliśmy gruntownego remontu łazienek. Co dwa lata wymieniamy wykładziny dywanowe i cyklinujemy parkiet. Posiadamy bardzo dużo pomocy dydaktycznych i zabawek. Dysponujemy nowoczesnym telewizorem, dvd, rzutnikiem multimedialnym i sprzętem komputerowym. Również zaplecze kuchenne zyskuje coraz lepsze, nowoczesne wyposażenie.


U nas każde dziecko jest najważniejsze. Panuje wspaniała, serdeczna atmosfera. Nasza kadra pedagogiczna jest młoda ale jednocześnie posiada już duże doświadczenie. Nasze posiłki przygotowuje mistrz kucharski z dużym doświadczeniem. Są one smaczne i urozmaicone. Wszystkie produkty dostarczane są na bieżącą.

Zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego ?ELF"